    OIL SEAL GARLOCK-3.000X4.003X0.375-MODEL63_NBR
    Review (0)
    Tax Included
    Last items in stock
    Klozure® MILL-RIGHT® N - Nitrile Oil Seal - Solid, 3.000 in Shaft Dia., 4.003 in OD, 0.375 in Overall Width, Model 63 Design, Mill-Right N Lip Material